EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dni Otwarte 2023

Wielki sukces naszej szkoły!!!

Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych

im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

         Złotą Szkołą 2017 w rankingu ogólnopolskim Perspektywy 2017

 

 Zajęliśmy:

2 miejsce w województwie podlaskim w rankingu Technika 2017

58 miejsce w kraju w rankingu Technika 2017 spośród 1787 Techników

Technika w całym kraju, były ocenione za pomocą czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Gratuluje Nauczycielom i Uczniom!

Dziękuję za codzienne zaangażowanie i pracę dydaktyczno-wychowawczą, za stwarzanie atmosfery sprzyjającej rozwojowi talentów, pasji oraz zainteresowań młodzieży.

Życzę całej społeczności szkolnej dalszych sukcesów edukacyjnych i nieustającej energii w pomnażaniu dorobku naszej szkoły.

 

Wojciech Janowicz

dyrektor szkoły

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.