EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Scenariusz Oli najlepszy


„Nastoletnie wyzwanie a książkowe wspomaganie” to ogólnopolski konkurs na scenariusz lekcji wychowawczej. Aleksandra Chomicka z kl. IIIc wyzwanie podjęła i wygrała! Już po raz drugi! Tym razem zgłosiła do konkursu scenariusz zajęć „Stalking – czyli każdy prześladowca był kiedyś ofiarą…” oparty na książce „7 dni” Eve Ainsworth, która znajduje się w szkolnej bibliotece.

Oli – gratulujemy!

media o nas

GODZINY PRACY

pn 8.30-17.00

wt 8.30-17.00

śr 8.30-17.30

czw 8.30-18.00

pt 8.30-17.15

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.