EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Mamy puchar!

Szkołę reprezentowały:

Katarzyna Dąbrowska (II C) kpt, Magdalena Dąbrowska ( III A), Urszula Gaińska ( III E ), Monika Kiewlak ( III B ), Lebiedzińska Diana ( III B), Kamila Magnuszewska ( III A ), Agnieszka Owczarczuk ( I B), Karolina Stupak ( III B), Zuzanna Zahorowska ( I B)

Marta Dziedziul

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.