EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Pierwsze zwycięstwo w lidze szkolnej!

W meczu wystąpiły:

Katarzyna Dąbrowska (II C) kpt, Magdalena Dąbrowska (III A), Urszula Gaińska (III E), Paulina Hryszko (II B), Monika Kiewlak (III B), Lebiedzińska Diana (III B), Kamila Magnuszewska (IIIA), Agnieszka Owczarczuk (I B), Karolina Stupak (III B), Katarzyna Śliwowska (III C), Zuzanna Zahorowska (I B)

Marta Dziedziul

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.