EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wyniki rekrutacji do projektu - Portugalia 2017

14 listopada 2016 roku  ogłoszono wyniki rekrutacji do udziału w drugim etapie projektu realizowanym w naszej szkole tj. „Dla chcącego nie ma nic trudnego – praktyki uczniów ZSHE w portugalskich firmach ”  w ramach Programu  Erasmus +  2015-1-PL01-KA102-015083

 W 2017 roku  młodzież  naszej szkoły wyjeżdża do urokliwej, turystycznej miejscowości w Portugalii. Kolejna grupa 22 uczniów (przedstawiciele klas III: technik ekonomista, technik handlowiec i technik hotelarz) weźmie udział w stażu zagranicznym, w miejscowości Povoa de Varzim . Nowe miejsce praktyk w Portugalii i nowa organizacja pośrednicząca. W tym roku rozpoczęliśmy  współpracę z EUROMOB Intercultural Mobility(www.euromob.org)

Rekrutacja trwała od 24 października 2016 roku i składała się z trzech etapów: analizy formalnej aplikacji uczestnika, testu językowego i rozmowy kwalifikacyjnej. Bardzo cieszy nas zaangażowanie młodzieży i profesjonalne podejście do każdego z etapów rekrutacji.


Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom - wyniki rekrutacji.

                                                                                                  Komisja Rekrutacyjna

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.