EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Indywidualne Biegi Przełajowe

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych naszą szkołę reprezentowało liczne grono uczniów pod opieką mgr Krystyny Danilczyk-Zabawskiej oraz mgr Piotra Sajdy. Dziewczęta miały do przebiegnięcia dystans 1500 metrów, natomiast chłopcy biegali na dystansie 2500 metrów. Zawodnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 2000, rocznik 1999 i jedna kategoria dla roczników 1998/97.

Wszystkie startujące w zawodach osoby mogą się poszczycić ukończeniem bardzo wymagającego biegu i sprostać atrakcjom stawianym przez naturę. Trzeba było wykazać się ogromnym duchem walki, oraz obrać najodpowiedniejszą taktykę na tak wyczerpujący bieg.

Naszą Szkołę reprezentowali:

Karolina Suhak (If), Julia Rutkowska (Ie), Kinga Zduńczyk (Id), Urszula Murza (IIe), Sylwia Suchocka (IIIa), Magdalena Dąbrowska (IIIa), Tomasz Zalewski (Ie), Maciej Szutkiewicz (Ib), Szymon Pieńczykowski (Ib), Grzegorz Szydłowski (IIb), Jakub Mądry (IIb), Sebastian Roszkowski (IIb), Wojciech Dudziński (IIIa), Rafał Olechno (IIIc).

 

Gratulujemy sportowej rywalizacji i pokonania własnych słabości.

 

 

Piotr Sajda

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.