EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Regulamin Szczęśliwego Numerka

Numerków jest tyle, ilu uczniów w najliczniejszej klasie. Wylosowane numerki są odkładane. Kolejny raz wezmą udział w losowaniu po wykorzystaniu wszystkich numerków. SZCZĘŚLIWE NUMERKI są umieszczane na stronie internetowej szkoły w niedzielę. SZCZĘŚLIWY NUMEREK daje prawa analogiczne jak zgłoszenie nieprzygotowania na lekcji z wyjątkiem wychowania fizycznego, zapowiedzianych prac kontrolnych i ustnych powtórzeń. Dzień następujący po Wszystkich Świętych, świętach Bożego Narodzenia, Wielkanocy oraz 13-go w piątek – są to dni bez ocen niedostatecznych. W te dni SZCZĘŚLIWY NUMEREK nie obowiązuje.

media o nas

Zarząd SU

Przewodnicząca:
Julia Sendrowska kl. IVf
Wiceprzewodniczący:
Patryk Klejna kl. IIIb
Sekretarze:
Kinga Duliniec kl. IVa
i Jakub Jarońko kl. IVb

Członkowie zarządu:
Julia Matyjaszczyk kl. IVa
Karolina Wiszniewska kl. IVh
Kinga Duliniec kl. IVa
Magdalena Czerwińska kl. IVf
Weronika Szczep kl. IVc
Weronika Waszczuk kl. IVb
Adrian Bolesta kl. IVb
Bartosz Cieslak kl. IVb

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.