EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Rekrutacja do projektu

Rekrutacja do projektu "Dla chcącego nie ma nic trudnego
-  praktyki uczniów ZSHE w portugalskich firmach" rok 2017

 

Praktyki naszych marzeń! Portugalia czeka na uczniów ZSHE!

Drodzy uczniowie klas III-ich! Od marzeń czas przejść do działania! Wykorzystajcie niepowtarzalną szansę jaką daje wam Program ERASMUS+  i nasza Szkoła.

 Od 24 do 28 października 2016 roku trwa rekrutacja do projektu, w którym możecie:

-  zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej, ekonomicznej i handlowej,

-  wzmocnić oraz pogłębić  własne kompetencje międzykulturowe i językowe , które sprawią iż łatwiej odnajdziecie  się na dynamicznie  zmieniającym rynku pracy,

-  zadbać o rozwój osobisty.

Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji do projektu - pobierz i złóż komplet dokumentów: 1.Wypełniony formularz aplikacyjny - pobierz(doc)   pobierz(pdf) 2.Podpisany regulamin uczestnictwa w projekcie - pobierz(docx)   pobierz(pdf)  3.Podpisaną zgodę rodziców - pobierz (doc)   pobierz(pdf) 4.Wypełnioną ankietę - pobierz (doc)   pobierz(pdf)

W razie pytań napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do rekrutacji czas przystąpić!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.