EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD

                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

Wykład na temat zawodu pilota wycieczek

19 października 2016 r. uczniowie klas: IE i IIF kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa wzięli udział w prelekcji „Praca pilota wycieczek oraz jego współpraca z obiektami noclegowymi”, przeprowadzonej przez Panią Barbarę Reniewicz.

Celem spotkania było zapoznanie uczestników z metodyką i specyfiką pracy pilota wycieczek. Lekcja była przepełniona ciekawymi i inspirującymi historiami z życia zawodowego naszego gościa. Prelegentka omówiła  rodzaje wycieczek, współpracę z kierowcami i hotelarzami, sytuacje awaryjne i zalety tej pracy. Prezentacja była wzbogacona zdjęciami z podróży z turystami.

Organizator spotkania: Pani Urszula Strzelińska - nauczyciel przedmiotów zawodowych

stat

Odsłon artykułów:
8025309

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.