EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Olimpiada Przedsiębiorczości

Weź udział w XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości i wygraj indeks Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie lub uniwersytetów ekonomicznych w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Hasło przewodnie Olimpiady: „Przywództwo w biznesie”.

Etap szkolny odbędzie się 1 grudnia 2016 r.

Zgłoszenia przyjmuje koordynator Olimpiady Pani Grażyna Łapina do 21 października 2016 r. (sala nr 35 lub 19).

Więcej informacji na stronie: http://www.olimpiada.edu.pl/

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.