„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXX Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi „Państwo a gospodarka”. Szczegółowe informacje na temat tegorocznych zawodów znajdziecie w "Informatorze o XXX Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej". Wersję elektroniczną można pobrać ze strony internetowej Olimpiady, która znajduje się pod adresem: owe.pte.pl> zakładka „Bieżąca edycja” (link bezpośredni do pliku: http://owe.pte.pl//upload/files/informatory/xxxolimpiadainformator.pdf).
Zawody I stopnia (szkolne) odbędą się 9 listopada 2016 r. o godz. 9.00.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 26 września 2016 r. (sala 51, 57).

Organizatorzy
Ewa Gołębiowska i Marta Kozłowska

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości

szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 VII Konkurs Historyczny

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji