EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Nasi uczniowie - stypendystami Prezydenta Miasta Białegostoku

2 września 2016 r. w Auli Magna Pałacu Branickich wręczono akty stypendialne za innowacyjną myśl techniczną oraz akty przyznające stypendia artystyczne. Wśród stypendystów - uczniowie naszej szkoły!

Za innowacyjną myśl techniczną stypendia otrzymały:

  • Justyna Krysztopik
  • Patrycja Malinowska

W dziedzinie twórczości artystycznej stypendium otrzymała

  • Paulina Hryszko

 – Gratuluję wszystkim stypendystom dotychczasowych wyników i sukcesów – powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. – Mam nadzieję, że te stypendia pomogą wam w rozwijaniu swoich pasji i doskonaleniu osiągnięć.

 Stypendium przyznawane jest na cały rok szkolny.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.