EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

STARTUJEMY Z NOWYM PROJEKTEM!

Właśnie dotarła do nas radosna informacja o pozytywnym zaopiniowaniu naszego nowego projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej pt. „ZSHE swoim uczniom na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki”.

W ramach projektu proponujemy uczniom kształcącym się w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec i technik hotelarstwa - 283 staże!

Umożliwiając odbycie stażu wg standardów szkół zawodowych w Unii Europejskiej zwiększymy atrakcyjność i siłę przetargową naszych absolwentów przy poszukiwaniu pracy oraz zapewnimy wzrost  ich mobilności zawodowej.

Startujemy 1 września 2016 r.!!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.