EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Ostatnie dni w Lizbonie

Czas tak szybko płynie! To już prawie cztery tygodnie jak hotelarze i handlowcy rozpoczęli praktyki, a u ekonomistów minęły pełne dwa tygodnie!

 Ostatni tydzień to monitoring praktyk przez dyrekcję szkoły, która wizytowała nasze miejsca pracy. Potwierdziła, iż praktyki przebiegają zgodne z programem i kwalifikacje, które zdobędziemy w Lizbonie, zwiększą naszą szansę na zatrudnienie i ułatwią rozwój osobisty. Cieszą nas pochwały opiekunów praktyk i dyrekcji szkoły. :)

Kolejny weekend i kolejne zwiedzanie, tym razem wspólnie z opiekunami i dyrekcją. Niestety, pogoda niemile zaskoczyła wszystkich, którzy chcieli zwiedzić Belem. Deszcz bardzo utrudnił zwiedzanie! Udało się odwiedzić jedynie muzeum powozów i kościół w klasztorze Hieronimitów.

Za to niedziela rozpoczęła się słonecznie, wiec z radością wyruszyliśmy do Fatimy. Bardzo spodobało nam się to urokliwe miejsce. Udaliśmy się też do małego miasteczka Obidos, miejsca miłośników malowniczych "wiejskich" miasteczek i degustacji likieru "Ginja"!:)

Dzień przed wyjazdem ekonomistów (środa -11.05.2016) odbyło się ogólne podsumowanie naszych praktyk i pobytu w Lizbonie. Otrzymaliśmy pierwsze certyfikaty ukończenia kursu języka portugalskiego. Po części oficjalnej udaliśmy się na ostatnie wspólne wyjście do miasta (przejażdżka ulubionym tramwajem na punkt widokowy, degustacja lizbońskiej kawy). Miłym zaskoczeniem były dla nas drobne souveniry, które otrzymaliśmy od naszych opiekunów.  Jak już pewnie wszyscy wiecie, symbolem Portugalii jest kolorowy …!? Teraz i my mamy breloczki z takim kogucikiem.:)

I tak oto nadszedł czas pożegnania z praktykami i przygodą! Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Lizbonie. Do zobaczenia w szkole!

Osiągając wysokie wyniki w nauce zrealizujesz swoje marzenia!!!

                                                                               Pozdrawiamy!!!

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.