EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

10 grudnia, Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka rozpoczęliśmy w naszej szkole edukacją w obszarze efektywnego korzystania z prawa do wolności słowa – młodzież spotkała się z adwokatami Krajowej Izby Radców Prawnych.

W ramach XVI Międzynarodowego Maratonu Pisania Listów AI pisaliśmy petycje w obronie osób, których prawa zostały złamane.

Wspieraliśmy naszych bohaterów także w inny sposób, m.in. na Instagramie umieściliśmy rysunki wyrażające solidarność z Zunarem (karykaturzystą z Malezji), a w serwisie Tumblr zamieściliśmy zdjęcia z „wiadomościami” wsparcia skierowanymi do Tudory z Salwadoru.

O przebiegu Maratonu w naszej szkole napisała Gazeta Wyborcza, a TVP Białystok wyemitowała w „Obiektywie” reportaż (11.12.15 r.).

Pomimo oficjalnego zamknięcia Kawiarenki Maratonowej jeszcze piszemy, liczymy, czekamy na ostatnie petycje pisane w Waszych domach.

Fotoreportaż z przebiegu Maratonu:

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.