EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Ruszył Maraton Pisania Listów Amnesty International

Yecenia Armenta Graciani z Meksyku, jedna z bohaterek tegorocznego Maratonu.

Ruszył  Maraton Pisania Listów Amnesty International

Uroczyste zapalenie  świecy przez Dyrekcję  ZSHE odbędzie się 10 grudnia 2015r. o godz.15.30 w auli naszej szkoły. Albert Woodfox z USA, uwięziony w izolatce od ponad 40 lat, dziewczynki z Burkina Faso zmuszane do wczesnych małżeństw, Zunar, malezyjski karykaturzysta oskarżony o działalność wywrotową, to tylko niektóre z osób, którym będzie można pomóc. Jak co roku w okolicach 10 grudnia, czyli Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka  jednoczymy się w walce o prawa człowieka na całym świecie.. Ręcznie pisane  apele wysyłamy do władz oraz listy solidarności do osób, których prawa są łamane. Im więcej listów napiszemy, tym większa szansa, że uda nam się poprawić los danego bohatera lub bohaterki. Szczegółowy opis sylwetek osób, w sprawie których piszemy, znajduje się na stronie www.amnesty.org.pl/maraton  "Kawiarenka maratonowa" otwarta jest dla wszystkich  10 i 11 grudnia 2015r. do 22.00.

Przyjdź, poczuj radość posłanej nadziei!!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.