EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dzień sportu

Dzień 16.03.2016 r. stał w naszej szkole pod znakiem sportu i zdrowia. Najpierw rozegrane zostały finały Mistrzostw Szkoły w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców.

 

Dziewczęta

Chłopcy

I miejsce

IIa

IVa

II miejsce

IIId

IIe

III miejsce

If

IVc

Gwoździem turnieju był Mecz Gwiazd. Reprezentacja nauczycieli, po zaciętej i wyrównanej walce wygrała mecz siatkówki z mieszaną reprezentacją mistrzów szkoły. Stawką meczu były trzy skrzynki owoców ufundowane przez dyrektora szkoły, które z pożytkiem dla zdrowia spożyli wszyscy uczestnicy zawodów.

Ukoronowaniem sportowego dnia było spotkanie z reprezentantem naszego kraju Grzegorzem Kossakowskim. Bobsleista przybliżył młodzieży uprawianą przez siebie dyscyplinę, opowiedział o swojej karierze sportowej i przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 r.

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.