EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

W hotelu o hotelu

29 lutego 2016 r. uczniowie klasy 1f kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyli w wycieczce do Hotelu Esperanto*** w Białymstoku.

Zwiedzanie rozpoczęli od serca hotelu – recepcji. Następnie naocznie przekonali się o różnicach w standardach pokoi (Standard, Superior, Apartament). Zobaczyli też specjalistyczny sprzęt, którym posługują się pokojowe. Inspektor pięter omówiła procedury zachowania i kontaktów z gośćmi hotelowymi.

Uczniowie doświadczyli, że Hotel Esperanto*** jest obiektem wysokiej klasy.

Pani Menager Hotelu bardzo dziękujemy za oprowadzenie.

stat

Odsłon artykułów:
8890959

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.