„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Nasz Białystok Jest Eko

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie wiedzy ekologicznej „Nasz Białystok Jest Eko”.

Konkurs ma na celu poszerzanie oraz propagowanie wiedzy związanej z funkcjonowaniem systemu gospodarki odpadami w Białymstoku, w szczególności zasad prawidłowego gospodarowania odpadami oraz sposobami dbania o środowisko naturalne. Uczestnikiem Konkursu może być każdy uczeń szkoły ponadgimnazjalnej z terenu miasta Białystok.

Dla uczestników naszego konkursu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe:

1 miejsce – laptop 

2 miejsce – kamera sportowa

3 miejsce – tablet 

10 wyróżnień – dysk przenośny

Przygotowaliśmy też nagrody dla nauczycieli – opiekunów finalistów naszego konkursu oraz specjalną nagrodę dla szkoły, która najmocniej zaangażuje się w nasz konkurs.

Osobą wyznaczoną do kontaktów i udzielania wszystkich niezbędnych informacji związanych z konkursem jest pan Sławomir Andryszewski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 85 678 49 21, 603 400 833

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej. Zgłoszenia do udziału w konkursie należy przesyłać na formularzu stanowiącym załącznik do regulaminu do 11 marca 2016r.


Honorowym Patronatem konkurs objęli:
1. Prezydent Miasta Białegostoku
2. Podlaski Kurator Oświaty
3. Rektor Politechniki Białostockiej
4. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Białymstoku


Więcej informacji na http://odpady.bialystok.pl/konkurs-dla-szkol/