EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

Sukces naszej uczennicy w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej

Z radością informujemy, że Karolina Sokołowska z kl. IIe zakwalifikowała się do etapu centralnego VIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Oznacza to, iż znalazła się w gronie 30 osób z najlepszymi wynikami w Polsce i tym samym została zwolniona z części teoretycznej kwalifikacji T.11 Planowanie i realizacja usług w recepcji. Karolinie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie centralnym, który odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 11-14 kwietnia 2016 r.

Opiekun merytoryczny: Pani Renata Lubas.

stat

Odsłon artykułów:
8890969

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.