EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich 2015/2016

Zapraszamy uczniów klas II i III do udziału w I Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

Celem olimpiady jest podnoszenie wiedzy zawodowej uczniów kształcących się w zawodach: technik ekonomista i technik handlowiec oraz rozwijanie ich motywacji do doskonalenia umiejętności handlowych i menedżerskich.

Tematem wiodącym tej edycji jest: „Rynek pracy w Polsce – wyzwania, szanse i zagrożenia”. Program olimpiady obejmuje zagadnienia z przedmiotów: podstawy ekonomii, rachunkowość, statystyka, marketing, informatyka i język angielski,

Uwaga! Laureaci i finaliści są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Zgłoszenia do 8.12.2015 r. przyjmują: Anna Dżega, Marta Kozłowska, Renata Lubas.

Więcej informacji na stronie www.zscku.konin.pl

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.