EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Happening z udziałem przedszkolaków

20 listopada 2015 r. na korytarzu szkolnym kolejno nieruchomiały postacie. Na oczach widzów tworzyła się żywa rzeźba przemocy. Nasi mali aktorzy reagowali przejmująco, próbując ruchem i krzykiem zatrzymać jej narastanie. Cierpła skóra, gdy wołali "nie bij, puść, nie dotykaj tak, pozwól..."

Dzieci z Samorządowego Integracyjnego Przedszkola Nr 58 w Białymstoku cudownie ożywiły Konwencję o Prawach Dziecka.

Dziękujemy Małym Aktorom i Pani Katarzynie Sznajder-Grześ za wizytę w naszej szkole oraz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie happeningu.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.