EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Awans dziewcząt do finału Ligii Lekkoatletycznej

(Barbara Newiarowska IIIC, Aleksanda Kawałko IIA, Mateusz Olszyński IIA) – pchnięcie kulą; (Karolina Rogowska IIF,Ewa Czajkowska IIF, Milena Misiejko IE, Patryk Mocarski IIE)- rzut dyskiem; (Urszula Gaińska IIE, Natalia Dabrowska IIE, Patryk Mordasiewicz IIIB, Wojciech Dudziński IIIA, Karol Uszyński IA)- 100m;(Justyna Chodorow ID,Grzegorz Szydłowski IB,)-400m; Aleksandra Gromadzka IIB- skok w dal; (Anna Żdanuk IIIB, Hanna Czepiel IB, Urszula Murza IE  Adrian Zawadzki IIIA, Jakub Drobniewski IIA) - 800m; (Szymon Pieńczykowski IIID,-1500m, (Natalia Kraszewska IIA, Natalia Dąbrowska IIE, Aleksandra Gramadzka IIB, Justyna Chodorow) -sztafeta; (Karol Uszyński IA, Aaron Karczewski IC, Adrian Zawadzki IIIA, Wojciech Dudziński IIIA)-sztafeta . Gratulujemy i dziękujemy.

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda