EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

Z wizytą na I Targach Ogólnospożywczych

W piątek 18.09.2015 r. uczniowie klasy II c i III C wraz z opiekunami panią Martą Kozłowską, Beatą Milewską, Katarzyną Osiekowicz i Renatą Lubas wzięli udział w I Targach Ogólnospożywczych organizowanych przez Grupę Chorten.

Hala Uniwersytetu Białostockiego, w tym dniu zapełniła się stanowiskami największych polskich producentów żywności. Uczniowie mogli porozmawiać z przedstawicielami firm, obejrzeć stanowiska wystawiennicze oraz wysłuchać panelu dyskusyjnego prowadzonego przez członków Grupy Chorten. Uczestnictwo w targach było praktyczną lekcją z zakresu organizacji handlu i przybliżyło młodzieży realia polskiego biznesu.

stat

Odsłon artykułów:
9017357

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.