EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

Z wizytą na I Targach Ogólnospożywczych

W piątek 18.09.2015 r. uczniowie klasy II c i III C wraz z opiekunami panią Martą Kozłowską, Beatą Milewską, Katarzyną Osiekowicz i Renatą Lubas wzięli udział w I Targach Ogólnospożywczych organizowanych przez Grupę Chorten.

Hala Uniwersytetu Białostockiego, w tym dniu zapełniła się stanowiskami największych polskich producentów żywności. Uczniowie mogli porozmawiać z przedstawicielami firm, obejrzeć stanowiska wystawiennicze oraz wysłuchać panelu dyskusyjnego prowadzonego przez członków Grupy Chorten. Uczestnictwo w targach było praktyczną lekcją z zakresu organizacji handlu i przybliżyło młodzieży realia polskiego biznesu.

stat

Odsłon artykułów:
4602200