EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Akcja Lalka w szkolnej bibliotece

Każdy, kto do 30 września 2015 r. wypożyczy Lalkę, przeczyta fragment Lalki lub przyniesie Lalkę na wystawę do biblioteki szkolnej (wypożyczalni lub czytelni) otrzyma zakładkę z nr i weźmie udział w losowaniu ciekawych nagród. Losowanie odbędzie się 2 października 2015 r. o godz. 12.25 w czytelni. Proszę pamiętać o zakładce.

Zapraszamy

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.