EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

I zaczęło się…

Od 2 września w naszej szkole trwają warsztaty integracyjne i wprowadzające w tematykę projektu „Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka”. Zaskakującą gotowość wykazują uczniowie klas pierwszych. To bardzo radosne, bo szczególną troską obejmujemy Ich właśnie.

Ciekawe zajęcia warsztatowe prowadzą trenerki AI: pani Edyta Wojciuk i pani Justyna Fronczak.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.