EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Z wakacyjnego wypoczynku w nowy rok szkolny…

25-26 sierpnia 2015 r. nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi  uczestniczyli w warsztatach poświęconych identyfikowaniu i przeciwdziałaniu bullyingowi oraz dyskryminacji w szkole. Dzięki szkoleniu poznaliśmy praktyczne metody rozwiązywania sytuacji przemocowych stosowanych w środowisku szkolnym.

Zajęcia prowadzili doświadczeni trenerzy: pan dr hab. Jacek Pyżalski (mediator sądowy, trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań, ekspert w zakresie edukacji medialnej), pani Izabela Podsiadło-Dacewicz (Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń), pani Karolina Kochanowska (koordynator projektu AI).

Szkoleniowa Rada Pedagogiczna została zorganizowana w ramach projektu „Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka”. Pogoda i piękno miejsca (Centrum Konferencyjno-Bankietowe „Rozłogi” położone w sercu Puszczy Knyszyńskiej) ułatwiły Nam przejście z wakacyjnego wypoczynku w nowy rok szkolny.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.