EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Z wakacyjnego wypoczynku w nowy rok szkolny…

25-26 sierpnia 2015 r. nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi  uczestniczyli w warsztatach poświęconych identyfikowaniu i przeciwdziałaniu bullyingowi oraz dyskryminacji w szkole. Dzięki szkoleniu poznaliśmy praktyczne metody rozwiązywania sytuacji przemocowych stosowanych w środowisku szkolnym.

Zajęcia prowadzili doświadczeni trenerzy: pan dr hab. Jacek Pyżalski (mediator sądowy, trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań, ekspert w zakresie edukacji medialnej), pani Izabela Podsiadło-Dacewicz (Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń), pani Karolina Kochanowska (koordynator projektu AI).

Szkoleniowa Rada Pedagogiczna została zorganizowana w ramach projektu „Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka”. Pogoda i piękno miejsca (Centrum Konferencyjno-Bankietowe „Rozłogi” położone w sercu Puszczy Knyszyńskiej) ułatwiły Nam przejście z wakacyjnego wypoczynku w nowy rok szkolny.