EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Konkurs „Tradycje kulinarne Podlasia”

 

Zwyciężczyniom gratulujemy pomysłów i świetnego przygotowania. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2014/2015.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Zaangażowanie lokalnego biznesu i społeczności lokalnej w efektywne kształcenie zawodowe – zagraniczna praktyka obserwacyjna nauczycieli ZSHE” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.