EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Prasa włoska o wizycie naszych nauczycieli w ramach projektu Erasmus Plus

 

Profesor Rossano Cazzagli, kierownik katedry Turystyki, podkreślił: „Dla turystycznych kierunków studiów na Uniwersytecie w Termoli ważny jest moment, w którym otwieramy się na rzeczywistość międzynarodową”.

Program Erasmus umożliwia wymianę studentów zarówno z Polski oraz innych krajów Europy Wschodniej, jak też dla naszych studentów z Termoli, którzy spędzają określony czas za granicą, jak np. niedawno kilkoro studiowało w Krakowie.

Wizyta nauczycieli z Polski wpłynęła na rozwój międzynarodowy Uniwersytetu
w Termoli, który w tym okresie gości również kilku seminarzystów profesora Murata Yucelen’a z katedry Marketingu i Turystyki Uniwersytetu w Stambule.

PRIMO PIANO MOLISE

Quotidiano d’informazione

Turystyka lokalna: Polscy nauczyciele na Uniwersytecie w Termoli

TERMOLI. Współpraca w zakresie turystycznym w ramach projektu Erasmus Plus. Z tego powodu polscy nauczyciele odbyli wizytę na Uniwersytecie w Termoli. Przedsięwzięcie zostało podjęte we współpracy z Instytutem Techniczno-Handlowym Baccardi w Termoli, który zaangażował miasto Termoli w organizację praktyk obserwacyjnych dla nauczycieli.  Wizyta odbyła się w ubiegły piątek. Sześciu polskich nauczycieli z Białegostoku (miasta, które znajduje się w pobliżu granicy z Białorusią) razem z panią Friną Bravi, nauczycielką języka angielskiego z partnerującego Instytutu Techniczno-Handlowego Baccardi w Termoli, zwiedzali Uniwersytet w Termoli.

Projekt zakłada działalność w zakresie dydaktyki na zasadzie dzielenia się dobrymi praktykami.

Profesor Rossano Cazzagli, kierownik katedry Turystyki, podkreślił: „Dla turystycznych kierunków studiów na Uniwersytecie w Termoli ważny jest moment, w którym otwieramy się na rzeczywistość międzynarodową”.

Program Erasmus umożliwia wymianę studentów zarówno z Polski oraz innych krajów Europy Wschodniej, jak też dla naszych studentów z Termoli, którzy spędzają określony czas za granicą, jak np. niedawno kilkoro studiowało w Krakowie.

Wizyta nauczycieli z Polski wpłynęła na rozwój międzynarodowy Uniwersytetu
w Termoli, który w tym okresie gości również kilku seminarzystów profesora Murata Yucelen’a z katedry Marketingu i Turystyki Uniwersytetu w Stambule.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.