EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

„Piramida nienawiści” Gordona Allporta

 

14-17 marca jest tygodniem intensywnych warsztatów dla młodzieży. Rodzaje przemocy, dyskryminacja, bullying, sposoby reagowania to wiodące tematy spotkań uczniów z goszczącymi w naszej szkole trenerami Amnesty International. Warsztaty potrwają do końca roku szkolnego. Wykorzystajmy dobrze czas stworzony dla projektu!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.