EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

Hotelarze uczą się języka włoskiego

6 marca 2015 r. zakończył się kurs języka włoskiego, w którym uczestniczyli uczniowie klasy II D. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu przez 2 miesiące. Lekcje były skoncentrowane na poznaniu podstawowych zwrotów funkcjonujących w języku włoskim i ciekawostek związanych z krajem. Uczniowie na koniec otrzymali pamiątkowe certyfikaty. Zajęcia były prowadzone przez panią Urszulę Strzelińską.

stat

Odsłon artykułów:
8890857

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.