EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Spotkanie z przedstawicielkami projektu

30 października 2014 r. odbyło się spotkanie tzw. grupy roboczej zaangażowanej w Projekt „Szkoła przyjazna prawom człowieka” z ekspertką Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjnych i Szkoleń panią Izabelą Podsiadło- Dacewicz oraz panią Karoliną Kochanowska,specjalistką ds. realizacji projektów edukacyjnych 

Spotkanie dotyczyło celów projektu, działań, badania „temperatury praw człowieka” w szkole. Rozmawialiśmy o różnych obszarach życia szkoły i etapach wdrażania projektu.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.