EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

Kolejne certyfikaty w projekcie „PEWNIE W PRZYSZŁOŚĆ” - rozdane

15 uczniów ZSHE z klasy IID, IIE i IIID po ukończeniu szkolenia ETYKIETA W HOTELU i zdaniu egzaminu odebrało certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności. Szkolenie zrealizowano  w  HOTELU ARISTO w Białymstoku a osoby prowadzące szkolenie to eksperci w tej dziedzinie zatrudnieni w tymże hotelu, osoby z dużym doświadczeniem zawodowym
i praktyką. Szkolenie obejmowało część teoretyczną oraz część praktyczną realizowaną przed
i w trakcie posiłku edukacyjnego.

Certyfikaty otrzymali:

Pieńczykowski Szymon, Zdrojkowski Michał Jacek, Wasilewski Mateusz, Oszczepaliński Artur, Opryszczko Błażej,Kłubowicz Martyna, Kamińska Karolina, Andruszewicz Marta, Anchim Aleksandra, Karwacka Karolina, Wąsecka Natalia, Zajko Paulina, Lewczuk Daria Dominika, Maciejewska Elwira, Malinowska Klaudia, Nowikow Karolina.

Gratulujemy!

stat

Odsłon artykułów:
8891129

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.