EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Ogólnopolskie Wybory Książek w naszej szkole

4 marca 2015 r. w szkolnej czytelni odbyły się wybory książek. Głosowało 289 uczniów, co świadczy o ich zainteresowaniu czytelnictwem. Tytuły wybranych przez młodzież książek zostaną przesłane do redakcji czasopisma „Biblioteka w szkole”.

Dziękujemy uczniom biorącym udział w głosowaniu i nauczycielom, którzy chętnie włączyli się w akcję.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.