EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Spotkanie „Hotelarzy” z dietetyczką w ramach projektowego cyklu szkoleń z ekspertem

24 lutego 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie z ekspertem z cyklu z PASJĄ O HOTELU w ramach projektu „PEWNIE W PRZYSZŁOŚĆ – nowoczesna edukacja i kompetencje uczniów technikum hotelarskiego ZSHE". Klasy III d i II e miały okazję wysłuchać wykładu pani Agaty Laskowskiej, która przybliżyła uczniom temat: „Zasady planowania posiłków zgodnie z normami żywienia i rodzaje nakryć”. Dietetyczka z firmy Oleofarm opowiedziała o zasadach racjonalnego żywienia, codziennym świadomym wyborze spożywanych produktów i istocie aktywności fizycznej.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.