EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Szkolenie z Housekeepingu

W dniu 11.02.2015 r. zajęcia z przedmiotu technika pracy w hotelarstwie w klasie IIE prowadziła Pani Urszula Markowską-Buwaj – Kierownik Recepcji z hotelu 3Trio***. Pani Ekspert realizowała temat: „Przygotowanie pokojowych do pracy. Rodzaje sprzątania”. Uczniowie dowiedzieli się m.in. że pracownicy Służby Pięter „grają” główną rolę w sprzedaży najważniejszego produktu hotelu - noclegu w pokojach i apartamentach. Dlatego też bardzo istotne jest należyte ich przygotowywanie się do świadczenia usług utrzymania czystości i porządku. Przyszli „hotelarze” teraz już wiedzą, że obsługa hotelu ma bardziej osobisty kontakt z gościem hotelowym niż jakikolwiek inny pracownik hotelu. Nasz gość rozwiał wątpliwości, że jest to dział, który nie ma bezpośredniego kontaktu z gościem. Spotkanie z Panią Urszulą Markowską-Buwaj zorganizowano z cyklu spotkań z PASJĄ O HOTELU w ramach projektu „PEWNIE W PRZYSZŁOŚĆ – nowoczesna edukacja i kompetencje uczniów technikum hotelarstwa ZSHE”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.