„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Szkolenie z Housekeepingu

W dniu 11.02.2015 r. zajęcia z przedmiotu technika pracy w hotelarstwie w klasie IIE prowadziła Pani Urszula Markowską-Buwaj – Kierownik Recepcji z hotelu 3Trio***. Pani Ekspert realizowała temat: „Przygotowanie pokojowych do pracy. Rodzaje sprzątania”. Uczniowie dowiedzieli się m.in. że pracownicy Służby Pięter „grają” główną rolę w sprzedaży najważniejszego produktu hotelu - noclegu w pokojach i apartamentach. Dlatego też bardzo istotne jest należyte ich przygotowywanie się do świadczenia usług utrzymania czystości i porządku. Przyszli „hotelarze” teraz już wiedzą, że obsługa hotelu ma bardziej osobisty kontakt z gościem hotelowym niż jakikolwiek inny pracownik hotelu. Nasz gość rozwiał wątpliwości, że jest to dział, który nie ma bezpośredniego kontaktu z gościem. Spotkanie z Panią Urszulą Markowską-Buwaj zorganizowano z cyklu spotkań z PASJĄ O HOTELU w ramach projektu „PEWNIE W PRZYSZŁOŚĆ – nowoczesna edukacja i kompetencje uczniów technikum hotelarstwa ZSHE”.