EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Bezpłatny kurs dla wolontariuszy ZSHE

Fundacja „Pomóż Im” organizuje w dniach 05.03.2015 – 26.03.2015 bezpłatny kurs dla wolontariuszy, którzy czują potrzebę niesienia pomocy chorym i potrzebującym.

Na kurs składa się cykl czterech spotkań w terminach: 5, 12, 19, 26 marca 2015 r. Spotkania odbędą się w Auli Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB, przy ul. Szpitalnej 37. Czas trwania każdego z nich to 90 minut – początek o godz. 18.00.

Kursanci uczestniczyć będą w zajęciach praktycznych, a także wezmą udział w akcji charytatywnej. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Po dodatkowe informacje prosimy zgłaszać się do biblioteki szkolnej.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.