EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Szkolenie OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

 W dniach 05 - 06 lutego 2015 r. w ramach projektu „PEWNIE W PRZYSZŁOŚĆ – nowoczesna edukacja i kompetencje uczniów technikum hotelarstwa ZSHE” odbyło się szkolenie OBSŁUGA KASY FISKALNEJ. Wzięło w nim udział 20 uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa. Zajęcia zrealizowano w siedzibie Towarzystwa Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Białymstoku.
Uczestnicy szkolenia otrzymali zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.