EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Podsumowanie naszych akcji charytatywnych

„Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie.”
Matka Teresa z Kalkuty

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do działań podjętych przez Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski.

-    Kiermasz świąteczny – wolontariusze oraz SU przygotowali ozdoby świąteczne, które zostały rozprowadzone podczas dnia otwartego ZSHE wśród nauczycieli i uczniów. Dochód zostanie przeznaczony dla uczniów znajdujących się w trudniej sytuacji materialnej.
-    Akcja „Koc dla psiaka” –zebrane rzeczy zostały przekazane schronisku dla zwierząt w Białymstoku.
-    Góra Grosza 2014 – zebraliśmy łącznie 15496, na kwotę 405,74. Całą kwotę przesłano Towarzystwu Nasz Dom, które pomaga dzieciom wychowującym się poza własną rodziną (tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych). Najwięcej groszaków zebrała klasa IIIc!
-    23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 11 stycznia wolontariusze kwestowali na ulicach Białegostoku dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.
-    Zbiórka nakrętek- trwa non stop, przez cały rok. Zebrane nakrętki przekazujemy rodzinie chorej Emilki.

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb