EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Czy w hotelu się tylko śpi i je?

W dniu 15.01.2015 r. uczniowie ZSHE kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa, w ramach cyklu Z PASJĄ O HOTELU, uczestniczyli w spotkaniu z Panem Danielem Błaszkiewiczem dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu w hotelu ANDERS w Starych Jabłonkach.
Prelekcję
zorganizowano w ramach projektu „PEWNIE W PRZYSZŁOŚĆ – nowoczesna edukacja i kompetencje uczniów technikum hotelarstwa ZSHE”, POKL, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.