EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Manager hotelu Podlasie** w Ekonomiku

11 grudnia  2014 r. w ramach projektu "PEWNIE W PRZYSZŁOŚĆ – nowoczesna edukacja i kompetencje uczniów technikum hotelarstwa ZSHE” odbyły się zajęcia z ekspertem w branży hotelarskiej, panią Anna Narelmanager hotelu Podlasie** w Białymstoku. Tematem zajęć było: „Projektowanie pakietu usług dodatkowych”. Pani Narel podzieliła się z uczniami doświadczeniem zdobytym w czasie misji gospodarczych mających miejsce w Chinach i Stanach Zjednoczonych, organizowanych przez Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej.  Następnie uczniowie  klasy III d  wysłuchali  informacji  dotyczących sposobów tworzenia pakietów usług dodatkowych. Pani manager w szczególności podkreśliła ważną rolę personelu w pracy hotelu i konieczność ciągłego dokształcania oraz kreatywnego myślenia. Ważnym elementem zajęć była praca w grupach, w których uczniowie tworzyli własne pakiety  usług dodatkowych.  Na zakończenie spotkania przedstawiciele grup prezentowali własne propozycje pakietów.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.