EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces w VI Międzyszkolnym Konkursie Historycznym

 

 

Emilia Dołżyńska z klasy I b zajęła III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Historycznym na najlepszą prezentację multimedialną lub film nt. „70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego”. Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objęli: Wojewoda Podlaski, Prezydent Miasta Białegostoku oraz Podlaski Kurator Oświaty w Białymstoku.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.