EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Już w środę..

Środa coraz bliżej.... o godz. 15.30 zapłonie pierwsza świeca nadziei
w Ekonomiku :)
 O godz. 19.00 ostre dźwięki Wolnych  Kotów  nadadzą rytm Naszym wyczynom... :) Brać szkolna i NIE TYLKO!!! PRZYBYWAJCIE!!!

We czwartek dyplomatycznie z racji na obecność posła Pana Jacka Żalka,... tanecznie- LES CHATTES ( nasza Dominika Rutkowska), militarnie -BSAF, teatralnie- Kumonoque i baardzo pracowicie. Długopisy w dłoń :)

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.