EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

„Życie z FAS? - dziękuję nie piję”

               Anna Skutnik  z klasy III c została laureatką wojewódzkiego konkursu „Życie z FAS? - dziękuję nie piję”.  Uczennica wspierana przez panią Iwonę Saniukowicz i panią Edytę Woźniewską zaprezentowała własny utwór literacki „Miłość ponad wszystko”.

Głównym celem konkursu było promowanie abstynencji oraz zwiększenie świadomości młodzieży dotyczącej skutków spożywania alkoholu podczas ciąży. Konkurs skierowany był do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Ekonomik reprezentowały dwie nasze uczennice Anna Skutnik oraz Ewelina Śliwowska.

Organizatorami konkursu był Zespół Szkół Nr 17 w Białymstoku  oraz  Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego. Honorowym patronatem  działania konkursowe objął Prezydent Miasta Białegostoku pan Tadeusz Truskolaski.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.