EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Umiejętność kierowania własnym rozwojem

„Umiejętność kierowania własnym rozwojem

 jest dla człowieka miarą jego mądrości

 i jedną z dróg uniezależnienia                   

  się od losu… „       Z. Pietrasiński

 

21 listopada 2014 r.  Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski wręczył  uczniowi Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. M. Kopernika w Białymstoku  Maciejowi Odachowskiemu certyfikat. Maciek był uczestnikiem projektu Białostockie Talenty XXI wieku, uczestniczył on w zajęciach  informatycznych pn. „MODELOWANIE 3D” oraz zajęciach kreatywnego i twórczego myślenia – „Trening kreatywności”.

Wyróżniona została również koordynatorka projektu pani Iwona Saniukowicz. Gratulujemy!

Talenty XXI wieku to długofalowe przedsięwzięcie miasta Białegostoku, którego celem było wspieranie młodych zdolnych ludzi - uczniów i studentów. Wszystko po to, aby Białystok stawał się miastem umożliwiającym rozwój ludziom kreatywnym i utalentowanym.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.