EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dyrekcja

::Wojciech Janowicz:: - Dyrektor

Z wykształcenia jest magistrem filologii polskiej, ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania oraz szereg kursów i szkoleń dotyczących dydaktyki oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej, na różnych szczeblach edukacji oraz bogate doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu jednostkami oświatowymi. W latach 2008-2015 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Obecnie dyrektor Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

Doskonalił swoją wiedzę z zakresu zarządzania placówkami oświatowymi  w trakcie seminariów, staży oraz szkoleń w Polsce jak i za granicą.

Zdobytą wiedzą  dzieli się poprzez artykuły i publikacje. Specjalista z zakresu zarządzania oświatą. Swoje doświadczenie przekazuje podczas konferencji, szkoleń, zajęć na uczelniach wyższych.

W pracy jest zwolennikiem innowacyjnych rozwiązań, opartych na tradycyjnych wartościach.

::Stanisława Kobus:: - Wicedyrektor

wicestanislawa

 

::Paulina Borys:: - Wicedyrektor

 wicepaulina


::Tomasz Ostapczuk:: - kierownik szkolenia praktycznego

 me1

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.