EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS 2014

Narodowy Bank Polski oraz  Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zorganizowała po raz kolejny Galę Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS. Odbyła się ona 7 listopada 2014 roku w  Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Cieszymy się, że tytuł Najlepszego Nauczyciela Przedsiębiorczości w województwie podlaskim w kategorii szkół ponadgimnazjalnych  został przyznany nauczycielkom z naszej szkoły. Otrzymały go Panie: Jolanta Korolczuk, Grażyna Łapina, Wioletta Wilda oraz Beata Wiśniewska-Lewoc.  Osoby te zostały uhonorowane  za udział w ogólnopolskich projektach edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości  w roku szkolnym 2013/2014. Panie znalazły się w wąskim gronie wyróżnionych nauczycieli w Polsce. GRATULUJEMY!!!


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.