EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Godziny dostępności nauczycieli

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

w roku szkolnym 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1

2

3

4

1.      

Bachurek-Zalewska Agnieszka Dorota

czwartek

11,30-12,30

2.      

Bagniuk Agnieszka

poniedziałek

13,40-14,40

3.      

Błaszczyk Elżbieta

W1 – piątek

W2 - wtorek

18,00-19,00

12,30-13,30

4.      

Borys Paulina

wtorek

13,30-14,30

5.      

Buśko Aneta

poniedziałek

11,40-12,40

6.      

Chodakowska Halina

poniedziałek

15,25-16,25

7.      

Choińska Barbara Mariola

W1 – piątek

W2 - wtorek

14,00-15,00

14,00-15,00

8.      

Czuba Monika

środa

17,20-18,20

9.      

Danilczuk Anna

czwartek

12,30-13,30

10.  

Danilczyk-Zabawska Krystyna

środa

11,40-12,40

11.  

Drewnowska Ewa

środa

12,30-13,30

12.  

Dudek Bartosz Dariusz

środa

13,30-14,30

13.  

Dziedziul Marta

wtorek

11,40-12,40

14.  

Dżega Anna

czwartek

11,30-12,30

15.  

Falgowska Monika

poniedziałek

16,20-17,20

16.  

Filipowicz Wojciech

wtorek

16,20-17,20

17.  

Gauk Andrzej

poniedziałek

12,25-13,25

18.  

Gołębiowska Ewa

poniedziałek

9,40-10,40

19.  

Gołubowska Barbara

środa

14,40-15,40

20.  

Grochowska Izabela

W1 – piątek

W2 – środa

12,30-13,30

11,30-12,30

21.  

Górska Agnieszka

piątek

11,40-12,40

22.  

Humeńczyk Krzysztof

piątek

11,30-12,30

23.  

Iwaniuk Krzysztof

wtorek

16,25-17,25

24.  

Jastrzębska Paulina

poniedziałek

17,15-18,15

25.  

Jaworowska Ewelina

poniedziałek

14,40-15,00

26.  

Jerzewska-Palmer Teresa

wtorek

9,40-10,40

27.  

Kanclerz-Kępska Małgorzata

czwartek

13,40-14,40

28.  

Kirylenko Marta

W1 – środa

W2 – czwartek

8,oo-9,00

9,00-10,00

29.  

Klim Izabela

piątek

15,25-16,25

30.  

Koch-Maciejczuk Agnieszka

środa

16,20-17,20

31.  

Kolenda Magdalena

wtorek

9,40-10,40

32.  

Kosińska Ewa

W1 – poniedziałek

W2 – poniedziałek

15,00-16,00

15,00-16,00

33.  

Kosińska Iwona

poniedziałek

12,30-13,30

34.  

Kowejsza Katarzyna

poniedziałek

7,55-8,55

35.  

Kozłowska Marta

środa

9,40-10,40

36.  

Krasińska Aneta

W1 – wtorek

W2 – wtorek

14,00-15,00

14,00-15,00

37.  

Krawczyk-Janowik Mariola

W1 – środa

W2 – środa

14,00-15,00

14,00-15,00

38.  

Krupicka Daria

piątek

9,40-10,40

39.  

Krupicka Justyna

czwartek (co 2 tyg.)

12,55-13,25

40.  

Kucharczyk Aneta

wtorek

10,35-11,35

41.  

Lubas Renata

wtorek

11,25-12,35

42.  

Mazur-Korniłowicz Marta

piątek

12,45-13,45

43.  

Mądra Joanna

poniedziałek

11,30-12,30

44.  

Mieleszko Jolanta

wtorek

11,35-12,35

45.  

Mielnicki Mateusz

środa

11,30-12,30

46.  

Milewska Beata

czwartek

18,00-19,00

47.  

Misiejuk Andrzej

wtorek

10,40-11,40

48.  

Mnich Tomasz

wtorek

12,25-13,25

49.  

Mrozek Violetta

piątek (co 2 tyg.)

15,10-16,10

50.  

Muszyńska Monika Maria

poniedziałek

14,30-15,30

51.  

Nartowicz Aneta

czwartek

11,30-12,30

52.  

Olszewska Ewa

czwartek

8,50-9,50

53.  

Osiekowicz Katarzyna

poniedziałek

11,35-12,35

54.  

Ostaszewski Jakub Piotr

piątek

12,40-13,40

55.  

Ostrowska Daria

wtorek (co 2 tyg.)

7,50-8,55

56.  

Otapowicz Anna

piątek

16,00-17,00

57.  

Palczewska Alina

W1 – środa

W2 – czwartek

18,00-19.00

15,00-16,00

58.  

Pańkowska Katarzyna

środa

12,25-13,25

59.  

Piotrowska Anna

poniedziałek

13,30-14,30

60.  

Piotrowska Barbara

piątek

13,30-14,30

61.  

Pogorzelska Anna

poniedziałek

11,35-12,35

62.  

Przeździecki Mirosław Grzegorz

poniedziałek

11,40-12,40

63.  

Przybyszewska-Pukszta Urszula

wtorek

12,35-13,25

64.  

Rojecka Lucyna

piątek

11,40-12,40

65.  

Saniukowicz Iwona

W1 – piątek

W2 – czwartek

7,00-8,00

12,30-13,30

66.  

Sarosiek Bożena

W1 – niedziela

W2 – wtorek

14,00-15,00

14,00-15,00

67.  

Siemieniuk Krzysztof Tomasz

poniedziałek

16,20-17,20

68.  

Sosna Monika

poniedziałek

9,45-10,45

69.  

Stankiewicz Mirosława

wtorek

13,30-14,30

70.  

Szargiej Elżbieta Marta

wtorek

13,30-14,30

71.  

Szast Bogusław

poniedziałek

13,30-14,30

72.  

Wajszczuk Robert Andrzej

środa

18,10-19,10

73.  

Węglicka Monika

poniedziałek

11,35-12,35

74.  

Wolniakowska Marta Alicja

wtorek

14,30-15,30

75.  

Zdrodowski Henryk

środa

13,35-14,35

76.  

Zieliński Tomasz

czwartek

11,40-12,40

77.  

Zienkiewicz Dariusz

środa

18,20-19,20

78.  

Żebrowska-Suchodolska Dorota

poniedziałek

15,30-16,40

79.  

Żebrowska Aneta

W1 – środa

W2 – środa

14,00-15,00

8,00-9,00

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.