EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dyżury nauczycielskie dla rodziców

 

WYKAZ SPOTKAŃ NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

w roku szkolnym 2020/2021

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1

2

3

4

1.       

Bachurek-Zalewska Agnieszka Dorota

czwartek

11,40 – 12,25

2.       

Bacia Hanna

środa

10,45 – 11,30

3.       

Bierć Katarzyna

piątek

15,35 – 16,20

4.       

Borecka Violetta Elżbieta

piątek

11,45 – 12,30

5.       

Borys Paulina

czwartek

15,35 – 16,20

6.       

Buśko Aneta

czwartek

14,40 – 15,20

7.       

Chodakowska Halina

piątek

11,40 – 12,25

8.       

Czuba Monika

środa

16,30 – 17,15

9.       

Danilczyk-Zabawska Krystyna

wtorek

9,50 – 10,35

10.   

Drewnowska Ewa

czwartek

10,45 – 11,30

11.   

Dziedziul Marta

środa

11,40 – 12,25

12.   

Dzitkowska Paulina

wtorek

12,45 – 13,30

13.   

Filipowicz Wojciech

wtorek

11,00 – 11,45

14. 

Gauk Andrzej

wtorek

11,40 - 12,25

15.   

Gołębiowska Ewa

piątek

9,50 – 10,35

16.   

Gołubowska Barbara

wtorek

13,45 – 14,30

17.   

Górska Agnieszka

czwartek

14,40 – 15,25

18.   

Humeńczyk Krzysztof

piątek

9,50 – 10,35

19.   

Jerzewska-Palmer Teresa

czwartek

10,45 – 11,30

20.   

Kanclerz-Kępska Małgorzata Beata

poniedziałek

13,34 – 14,30

21.   

Klim Izabela

poniedziałek

10,45 – 11,30

22.   

Kolenda Magdalena

wtorek

13,45 – 14,30

23.   

Kosińska Iwona

poniedziałek

11,40 – 12,25

24.   

Kowejsza Katarzyna

wtorek

8,oo – 8,45

25.   

Kozłowska Marta

wtorek

11,40 – 12,25

26.   

Kraszewska Milena

czwartek

15,30 - 16,30

27.   

Krzemień-Pryszczepko Barbara

poniedziałek

12,45 – 13,30

28.   

Kucharczyk Aneta

poniedziałek

10,45 – 11,20

29.   

Laskowska Beata

środa

13,45 – 14,30

30.   

Lubas Renata

środa

9,50 – 10,35

31.   

Marcinkiewicz Katarzyna

poniedziałek

11,40 – 12,25

32.   

Mazur-Korniłowicz Marta

poniedziałek

11,40 – 12,25

33.   

Mężyńska Agnieszka

poniedziałek

16,00 – 16,45

34.   

Mieleszko Jolanta

piątek

10,45 – 11,30

35.   

Misiejuk Andrzej

czwartek

12,45 – 13,30

36.   

Muszyńska Monika Maria

piątek

10,45 – 11,30

37.   

Nartowicz Aneta

wtorek

12,45 – 13,30

38.   

Nizińska Joanna

piątek

11.40 - 12.25

39.   

Olszewska Ewa

czwartek

9,50 – 10,35

40.   

Osiekowicz Katarzyna

środa

12,45 – 13,30

41.   

Ostapczuk Tomasz

wtorek

10,45 – 11,30

42.   

Ostaszewski Jakub Piotr

piątek

13,45 – 14,30

43.   

Palenceusz Katarzyna

wtorek

11,40 – 12,25

44.   

Pańkowska Katarzyna

czwartek

8,oo – 8,45

45.   

Piotrowska Anna

 

 

46.   

Piotrowska Barbara

środa

13,45 – 14,30

47.   

Płońska Anna

poniedziałek

14,40 – 15,25

48.   

Pogorzelska Anna

czwartek

16,30 – 17,15

49.   

Przeździecki Mirosław Grzegorz

czwartek

10,45 – 11,30

50.   

Przybyszewska-Pukszta Urszula

poniedziałek

12,40 – 12,25

51.   

Repsz-Korotkich Ewa Karolina

poniedziałek

13,40 – 14,25

52.   

Rojecka Lucyna

piątek

9,50 – 10,35

53.   

Siemieniuk Krzysztof Tomasz

środa

12,45 – 13,30

54.   

Siłkowska Mirosława

poniedziałek

13,45 – 14,30

55.   

Stankiewicz Mirosława

piątek

10,35 – 11,30

56.   

Suchowolec Grażyna

czwartek

13,35 – 14,30

57.   

Sulima Piotr

piątek

15,35 – 16,20

58.   

Szargiej Elżbieta Marta

wtorek

16,45 – 17,30

59.   

Sztrom Marcin

środa

12,45 – 13,30

60.   

Wajszczuk Robert

środa

11,40 – 12,25

61.   

Węglicka Monika

poniedziałek

10,45 – 11,30

62.   

Wiktorzak Daria

środa

13,45 – 14,30

63.   

Wolniakowska Marta Alicja

środa

11,40 – 12,25

64.   

Zdancewicz Anetta Danuta

wtorek

13,45 – 14,30

65.   

Zdrodowski Henryk

środa

9,50 – 10,35

66.   

Zieliński Tomasz

środa

10,45 – 11,30

67.   

Zienkiewicz Dariusz

czwartek

14,40 – 15,25

68.   

Żebrowska-Suchodolska Dorota

czwartek

13,45 – 14,30

 

media o nas