EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości – Twój świadomy wybór drogi zawodowej!

Jak co roku młodzież Ekonomika chętnie uczestniczy w projektach wspierających świadomy wybór drogi zawodowej i ścieżki edukacyjnej. Do takich działań należy bez wątpienia Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja odbyła się  2 kwietnia 2014 r. Właśnie otrzymaliśmy dyplom potwierdzający naszą aktywność tego dnia. Gratulujemy organizatorom, naszemu doradcy zawodowemu pani Grażynie Łapinie oraz wszystkim uczestnikom!

W tegorocznej edycji wzięło udział 171 uczniów z klas drugich i trzecich. Mieli oni możliwość odbycia kilkugodzinnych praktyk u 18 przedsiębiorców lokalnego rynku pracy.

Była to wspaniała okazja nie tylko  do  pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania wymarzonego zawodu, ale też do przemyślenia własnych decyzji związanych z planowaniem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.